İade Değişim
 • Ürünü değiştirmek istediğimde ne yapabilirim ?

  Üründe model renk gibi değiştirmek istediğiniz durumlar olduğunda, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içinde faturanın alt nüshasıyla beraber bize geri yollayabilirsiniz. Sitemizdeki sipariş değişim formundan istediğiniz rengi iletirseniz, ürünü göndermenizi takiben değişim işlemini gerçekleştiriyoruz.

 • Ürünü iade etmek istediğimde ne yapabilirim ?

  Sitemizden almış olduğunuz ürünün iadesini istemeniz ve alışverişten caymanız halinde ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren Ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, faturasının alt nüshası ile iade ediniz ve sitemizdeki sipariş iptal formunu doldurarak bizle iletişime geçiniz.

 • Ürünü iade etmem durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim ?

  İade günlerimiz pazartesi günüdür. Salı günü bankanıza para iadesi için bilgi verilir. Bankaların iade süresi 14 gündür. 

 • Mağazadan aldığım ürünlerin değişim veya iade işlemlerini internetten gerçekleştirebilir miyim ?

  Mağazalarımızdan aldığınız ürünlerin değişimi için yine mağazalarımıza gitmeniz gerekmektedir. Mağazalardan satın alınan ürünlerde 6502 sayılı kanun gereği ücret iadesi yoktur.

 • İnternetten aldığım ürünün değişim işlemlerini mağazalardan gerçekleştirebilir miyim ?

  Değişim işleminizi dilerseniz faturanızla beraber gidip mağazalarımızdan da birebir yapabiliyorsunuz.

 • İade ve değişim için göndereceğim ürünleri hangi adrese göndermem gerekiyor ?

  İnter Mutfak Eşyaları Tic. A.Ş.

  Tüyap Depo : Çakmaklı Mah. Hitit Sok. No : 2/A Büyükçekmece / İST.

 • Yemek Takımlarında kırık parça çıkması durumunda ne yapabilirim?

  Teslim alınan üründe 3 parçaya kadar kırık parça çıkması durumunda, kırık olan parçaların fotoğraflarını çekip sipariş numarasını, kırık parçanın adetini ve ürünün kodunu/ismini belirterek info@tantitoni.com.tr mail adresimize bildirmeniz durumunda, yedek parça temini yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.