Siparişler Hakkında
 • Alışveriş sepetini nasıl kullanacağım?

  Sepet, ürünü seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktadır. Bunun için seçtiğiniz ürünlerin adet ve varsa renk seçeneklerini belirleyip “Sepete Ekle” butonuna tıklamanız yeterlidir. Devam edecekseniz “Alışverişe Devam”, tamamladıysanız “Satın Al” butonunu seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgileri KDV dahil hesaplanmaktadır.

 • Kapıda ödeme var mı, ödeme seçenekleri nelerdir ?

  Henüz kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır. ( Ödeme Seçeneklerimiz )

  Ödemelerinizi Kredi kartınızla 3D Secure sistemi güvencesiyle gerçekleştirebiliyorsunuz. Siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır.

 • Siparişimi nasıl takip edeceğim ?

  Siparişinizi oluşturduğunuzda sistem, mailinize otomatik bir sipariş numarası gönderecektir. Siparişinizi Müşteri hizmetleri kısmında sipariş izleme seçeneğinden inceleyebilir. Buradaki takip numarasına tıklayarak, otomatik olarak yönlendirileceğiniz Kargo sitesinden aşama aşama siparişinizin nerede olduğuna bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.